Exklusivní st. pozemek, Ostrava - Krásné pole
Nabízíme výjimečný pozemek ocelkové výměře 1 252 m2 na luxusním místě lokality Krásného Pole. Lukrativita pozemku spočívá v opravdu krásném umístění. Z jedné strany pěkná zástavba nových domů a z druhé les- ideál ke stavbě RD umocněn veškerými inž. sítěmi na hranici pozemku a občanskou vybaveností v dosahu.
Cena:
1 499 000 Kč
Kontaktujte makléře:
725 712 790
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Pozemky a zahrady
Číslo zakázky: 011151
Obrázky - Exklusivní st. pozemek, Ostrava - Krásné pole
TUTO REALITU NABÍZÍ:
Pokud Vás tato nabídka zaujala - tuto realitu nabízí FINSTAL realitní s.r.o. v případě zájmu můžete realitní kancelář kontaktovat a zjistit podrobnější informace, příp. si domluvit prohlídku:
Můžete také poslat do realitní kanceláře email, doporučujeme ale raději telefonický kontakt:
Podobné reality:
Prodej krásného, slunečného stavebního pozemeku v lukrativní a žádané části Bludovic.
Pozemek o výměře 1795 m2 v Horních Bludovcích s hezkým výhledem, zelení a velmi klidným prostředím. Příjezdová ...
Prodej | Pozemky a zahrady | Horní Bludovice | 750,-Kč/m2
Prodej stavebního pozemku o rozloze 2000 m2. Pozemek se nachází v obci Žermanice a je mírně svažitý. Jsou zde vydána souhlasná stanoviska k napojení sítí, voda, ply, elektřina, včetně územního rozhodn...
Prodej | Pozemky a zahrady | Žermanice | 660 Kč / m2
Prodej krásného stavebního pozemku v Horní Suché o výměře 6000 m2 s možností výstavby až 3 RD. Jedná se o 3 stavební parcely. Elektřina, plyn, kanalizace na hranici pozemku, vodovod za cestou-nutno za...
Prodej | Pozemky a zahrady | Havířov | 310 Kč / m2
Krásný pozemek o rozloze 7.310m2, se třemi rybníky v Šenově u lesa. Pozemek se nachází v nejkrásnějším místě Šenova a to v těsné blízkosti zdejšího lesa. Vodní plochu tvoří tři chovné rybníky o rozloz...
Prodej | Pozemky a zahrady | Šenov | 2 800 000 Kč
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 23.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 22:45:42. Vaše IP adresa je 216.73.217.7.