VYBERTE SI Z MOŽNOSTÍ REALITNÍHO SERVERU REALITY OSTRAVSKO:

 
NACHÁZÍTE SE ZDE
 

VYBERTE SI Z REALIT:

 
Mapa kraje
 

DOPORUČUJEME:

 

REALITNÍ KANCELÁŘE Ostrava

Na REALITY OSTRAVSKO doporučujeme realitní kanceláře:

Remax Partners

Společnost RE/MAX Art je realitní kanceláří poskytující svým klientům kompletní služby v oblasti realit. Individuální přístup k jednotlivým zakázkám, vysoká odborná úroveň makléřů, účinná propagace zakázek, kvalitní právní ošetření všech obchodních případů a advokátní úschova "kupní ceny" je u nás samozřejmostí. Díky dodržování Etického Kodexu společnosti RE/MAX Czech Republic, jsme schopni splnit veškerá přání klientů na vysoké úrovni. Samozřejmostí je právní pomoc při realizaci případů.

Horní 266/73, Ostrava – Dubina

 

Stavos Stavba a.s.

Stavební společnost.

Mitušova 1120/25, Ostrava Hrabůvka

 

FINSTAL realitní s.r.o.

Zavolejte nám ZDARMA, třeba jen pro radu na naši zelenou linku - 800 80 80 80. Nabídněte nám pozemky, které Vám teď leží ladem, nebo je nemůžete prodat. POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM JAKÉKOLI NEMOVITOSTI.

Novinářská 1113/3, OSTRAVA

 

Všechny realitní kanceláře na portálu REALITY OSTRAVSKO z okresu Ostrava:

STYL REALITY

Nejde nám jen o pouhé zprostředkování obchodu s nemovitostí, ale o naprostou spokojenost zákazníka, který se k nám bude rád vracet. Velké množství klientů z regionu Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Jeseník, Bruntál, Karviná, Krnov jsou tím nejsilnějším argumentem. K budování oboustranně výhodných vztahů se snažíme přispět osobním a zároveň profesionálním přístupem ke každému zájemci o naše služby.

Českobratrská 13, Moravská Ostrava

 

Beruška realitní kancelář, s.r.o. - Ostrava

Realitní kancelář zajišťující prodej, pronájem a koupi bytů.

28. října 328/188, Ostrava-Mariánské Hory

 

Realitní kancelář SKY, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře. Prodáváme domy, byty, pozemky, rekreační objekty, nebytové prostory a veškeré další nemovitosti. Zprostředkujeme pronájem. Zajistíme odhady, hypotéky, smlouvy a právní servis.

Balcarova 2241/7, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Realitní kancelář Monet, s.r.o.

Nabízíme realitní a finanční služby. Aktuální databáze bytů a nemovitostí - prodeje, koupě, odkupy a pronájmy včetně právního servisu.

Nádražní 410/81, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Realitní kancelář KORUNA

Poskytujeme komplexní realitní služby.

28. října 68/165, Ostrava-Mariánské Hory

 

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Reality a nemovitosti v 11 krajích České republiky. Široká nabídka realit a nemovitostí včetně právního a finančního servisu - byty, domy, pozemky, komerční a rekreační nemovitosti. Řešíme také dluhy, zadlužené nemovitosti či případné exekuce.

S. K. Neumanna 608/7, Ostrava-Moravská Ostrava

 

PROMET REAL s.r.o.

Vyplňte prosím popis

28.října 41, Ostrava

 

FreMON realitní kancelář

Zajišťujeme klientům realitní služby, právní rady a návrhy právních postupů, komplexní daňové služby a poradenství. Uklidíme vaši nemovitost před nebo po vystěhování, zajistíme další služby spojené s prodejem či nákupem vašeho domu, bytu, pozemku.

Zámecká 169/8, Ostrava-Moravská Ostrava

 

AAA BYTY.CZ - Ostrava

Realitní kancelář - obchodní dům s byty, rodinnými domy a pozemky Vám zajistí nejen prodej, výkup nebo pronájem Vaší nemovitosti, ale i realitní poradenství, právní servis a financování.

Dlouhá 221/4, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Realitní Kancelář KORUNA - Ostrava-Hrabůvka

Poskytujeme komplexní realitní služby.

Dr. Martínka 1295, Ostrava-Hrabůvka

 

Realitní Kancelář KORUNA - Ostrava-Poruba

Poskytujeme komplexní realitní služby.

Mongolská 1529/6, Ostrava-Poruba

 

Ostravská realitní kancelář, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí - bytů, domů, pozemků, chat a komerčních objektů. Zajišťujeme právní servis při koupi a prodeji nemovitostí.

Slavíkova 1744/22, Ostrava-Poruba

 

I.E.T. Reality, s.r.o.

Realitní kancelář, nákup a prodej nemovitostí, zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, finanční poradenství, vyhledávání vhodných investorů. Odborník na pronájem obchodních a komerčních ploch.

Nádražní 536/29, Ostrava-Moravská Ostrava

 

bydlíte.cz, s.r.o.

Profesionální servis realitní kanceláře na celém území ČR. Nákup, prodej, pronájem - byty, domy, pozemky, chaty, kanceláře. Virtuální prohlídky nabízených nemovitostí. Zastupujeme všechny banky při vyřizování hypotéky.

Stodolní 741/15, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Standard reality

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře. Prodáváme domy, byty, pozemky, rekreační objekty. Zajistíme právní a finanční servis, konzultace konkrétního případu. Zařadíme vaše zakázky a nemovitosti do naší databáze.

29. dubna 259/33, Ostrava-Výškovice

 

IL reality

Nabízíme: Realitní služby Vám rádi nabídneme v naší kanceláři, která je poblíž centra Ostravy a v příjemném prostředí s Vámi probereme Vaší bytovou situaci a nabídneme naše komplexní služby pod dohledem opravdových profesionálů! Prodej nemovitostí všeho druhu Prodej: bytů rodinných domů kanceláří nebytových prostorů pozemků rekreačních chat a dalších nemovitostí Nabízíme Vám tyto komplexní služby: - řešení problematiky zadlužených bytů - komplexní právní servis při prodeji nemovitostí - zajištění financování: úvěry, hypotéky u bankovních institucí - zajištění odhadu nemovitostí do 2 dnů - vyřízení stavebního spoření – rychle, spolehlivě - vyřízení hypotéky – Raiffeisen stavební spořitelna – úroky 3,5%! - zajistíme pro Vás vhodného klienta - zajistíme smlouvy – byty - převod družstevních práv, kupní smlouva osobní vlastnictví - zajistíme potřebné smlouvy - prodej RD, pozemky, chaty, zahrady a další nemovitosti - zajistíme vhodné pojištění Vašeho bytu, RD, chaty a dalších nemovitostí - zajistíme Vám kompletní inzerci Vašich nemovitostí - zajistíme Vám poradenství v oblasti úvěrů, hypoték, půjček na bydlení - zajistíme Vám financování bydlení maximálně do 30 dnů! - zajistíme Vám nejnižší provize za prodej Vašich nemovitostí JEDINĚ U NÁS UŠETŘÍTE! NESLIBUJEME, ALE OPRAVDU PRACUJEME! STAŇTE SE NAŠIM SPOKOJENÝM KLIENTEM! Zajišťujeme kvalitu, rychlost, profesionalitu. Neváhejte a kontaktujte nás! Tým IL REALITY

Hornopolní 63, Ostrava Fifejdy

 

M&M reality holding, a.s. - Moravská Ostrava

Reality a nemovitosti. Naší činností je prodej, pronájem a výkup nemovitostí. Zaměření na byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Vykupujeme pozemky. Na našem realitním serveru nabízíme širokou nabídku celá ČR.

28. října 207/49, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Moravskoslezská realitní společnost - Schwablík, s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby na trhu realit. Prodáváme domy, byty, pozemky, komerční nemovitosti, prostředkujeme pronájmy. Nabízíme přímý výkup nemovitostí. Zajistíme kompletní právní servis, smlouvy, odhady, hypotéky, financování.

Žerotínova 1051/19, Ostrava-Moravská Ostrava

 

INB - Real Estate, s.r.o. - Slezská Ostrava

Naše realitní společnost působí na celé Moravě. Zprostředkujeme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, komerčních objektů a pozemků. Nabízíme finanční a právní poradenství včetně exekuce. Aktivně spolupracujeme na developerských projektech.

Bohumínská 788/61, Ostrava-Slezská Ostrava

 

AKKAD Reality s.r.o.

Nabízíme kompletní realitní služby. Prodáváme rodinné domy, byty, pozemky, rekreační objekty, komerční prostory, zprostředkujeme jejich pronájem. Zajišťujeme právní servis, úvěry, hypotéky, odhad nemovitostí.

Kostelní 100/22, Ostrava-Moravská Ostrava

 

MORAWEALTH, s.r.o.

Zabezpečujeme komplexní realitní služby, prodej, nákup, pronájem i výkup. Zajistíme vše pro byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti a rekreační objekty včetně odhadů a právního servisu. Vyřídíme hypotéku nebo úvěr.

Podmolova 828/3, Ostrava-Přívoz

 

RCB - Regionální centrum bydlení

Provádíme kompletní realitní a developerskou činnost. Prodáváme rodinné domy, byty, kancelářské a komerční prostory, rekreační objekty a zprostředkujeme jejich pronájem. Nabízíme novostavby z developerských projektů, poskytujeme služby developerům.

Černá louka 1012/78, Ostrava-Přívoz

 

Claris realitní kancelář, s.r.o.

Nabízíme služby realitní kanceláře. Prodáváme domy, byty, pozemky, chaty i komerční objekty.

Nádražní 879/27, Ostrava-Moravská Ostrava

 

FILLREAL Klient servis Ostrava, s.r.o.

Správa a údržba nemovitostí, prodej a koupě bytů. Nabídka pronájmu bytů a kanceláří. Vedení účetnictví fyzických i právnických osob.

Husova 1285/2, Ostrava-Moravská Ostrava

 

MORAVSKOSLEZSKÉ REALITY, s.r.o.

Vykoupíme, prodáme, vyměníme nemovitost, rodinný dům, pozemek, byt, chatu. Řešíme exekuce, zaplatíme za vás dluhy. Provádíme tržní ocenění nemovitosti, poskytujeme komplexní právní servis.

28. října 770/6, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Reality Kopretina - Ostrava-Svinov

Reality na Ostravsku. Zprostředkujeme koupi, prodej i pronájem domů, bytů, pozemků, garáží, komerčních objektů a prostor dle Vašich požadavků.

Lelkova 796/22, Ostrava-Svinov

 

Victoria Corporation realitní kancelář, s.r.o.

Zajištění prodeje a koupě nemovitostí. Nabídka odkupu a plateb v hotovosti, vypracování smluv a posudků.

U Mostu 1160/3, Ostrava-Zábřeh

 

MPA Group, a.s.

Zprostředkujeme koupi, pronájem, prodej domu, bytu, chaty, komerčního objektu. Poskytujeme leasing nemovitostí, hypoteční úvěr, stavební spoření, oddlužení, vyplacení exekuce. Poskytneme finance oproti vaší nemovitosti, ručení i družstevním bytem.

28. října 207/49, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Merkur realitní kancelář, a.s.

Zprostředkování prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti.

Obránců míru 207/6, Ostrava-Vítkovice

 

ESO - REALITY, realitní a úvěrová kancelář, s.r.o.

Odkup, prodej, pronájem a výměna bytů, domů, pozemků a komerčních objektů. Nabídka hypoték, právních služeb a poradenství.

Novinářská 1113/3, Ostrava-Mariánské Hory

 

Evropská realitní společnost, s.r.o. - Ostrava-Moravská Ostrava

Nabídka kompletních služeb realitní kanceláře.

28. října 2663/150, Ostrava-Moravská Ostrava

 

IN realitní, a.s.

Nabídka služeb realitní kanceláře.

Ruská 1163/68, Ostrava-Vítkovice

 

ARKUS - realitní kancelář, s.r.o. - Moravská Ostrava

Řešení problematiky spojené s vlastnictvím nemovitostí. Nabídka právního servisu.

Janáčkova 1194/12, Moravská Ostrava

 

Moravská realitní kancelář, s.r.o.

Zprostředkování prodeje a pronájmů bytů a nemovitostí. Zajištění půjček, úvěrů a hypoték. Právní poradenství v oblasti bydlení.

28. října 212/37, Moravská Ostrava

 

Realitní kancelář SMAIL, s.r.o.

Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí.

Najzarova 729/34, Ostrava-Heřmanice

 

ABA reality s.r.o.

Zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, komerčních prostorů, pozemků a rekreačních objektů v Moravskoslezském kraji. Nalezneme vhodný způsob financování v jakékoliv finanční instituci. Právní servis a osobní přístup ke každému.

Stodolní 316/2, Moravská Ostrava

 

Arden real estate - Moravská Ostrava

Nabídka služeb realitní kanceláře. Nedílnou součástí našich služeb je plný právní a administrativní servis a úvěrové poradenství.

28. října 1810/86, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Flash Group, s.r.o. - Moravská Ostrava

Zprostředkování prodeje nemovitostí, výkup nemovitostí za účelem jejího zhodnocení, developerská činnost, výstavba rodinných domů na klíč, stavební činnost, inženýrská činnost ve výstavbě, finančnictví a dále nabízíme obchod se stavebním materiálem.

28. října 1142/168, Ostrava-Mariánské Hory

 

Realitní kancelář ANEX

Realitní kancelář poskytuje zprostředkovatelskou a poradenskou činnost v oblasti obchodování s nemovitostmi, zejména v Moravskoslezském kraji.

28. října 2663/150, Moravská Ostrava

 

RK Devítka.cz, spol. s r.o.

Realitní kancelář zaměřená na prodej, výkup a pronájem bytů a ostatních nemovitostí. Nabídka finančního a právního servisu včetně hypotéčních úvěrů.

28. října 2663/150, Moravská Ostrava

 

PIA Reality, s.r.o.

Realitní kancelář s působností v Moravskoslezském kraji. Realitní kancelář zajistí prodej nebo přímý výkup domu, bytu či pozemku.

Vítkovická 3276/2a, Ostrava

 

INVEST - KREDIT, a.s.

Provozujeme realitní kancelář.

Chopinova 523/10, Ostrava-Přívoz

 

Optima, spol. s r.o.

Realitní kancelář poskytující služby v oblasti pronájmu nemovitostí.

Dr. Martínka 1295, Ostrava-Hrabůvka

 

Orsa, s.r.o. - Moravská Ostrava

Prodej a pronájem bytů a nemovitostí, správa nemovitostí a pořádání veřejných dražeb.

Puchmajerova 1799/9, Moravská Ostrava

 

Realits Servis Corporation, s.r.o.

Realitní a zprostředkovatelská kancelář, zařizujeme nákup, prodej a pronájem nemovitostí. Vyřizujeme také stavebního spoření, úvěry a hypotéky.

Slavíkova 1744/22, Ostrava-Poruba

 

LIMA REAL, a.s.

Kompletní nabídka služeb realitní kanceláře včetně právního servisu.

Pasteurova 1290/4, Ostrava-Vítkovice

 

MEI Office Centers

Jsme profesionální partner na realitním trhu. Unikátní portfolio se zastoupením ve všech krajských městech a dalších regionálních centrech. V nabídce 500.000 m2 nebytových prostor - kanceláře, obchodní místa, sklady, technologické prostory, parking.

Nádražní 308/3, Moravská Ostrava

 

RH Reality

Nabídka služeb realitní kanceláře.

Poděbradova 956/36, Moravská Ostrava

 

Expol Trade, s.r.o.

Nabídka služeb realitní kanceláře.

Janáčkova 1426/10, Moravská Ostrava

 

Realprofi, s.r.o.

Realitní a znalecká kancelář poskytuje veškeré služby, související s trhem nemovitostí.

Výstavní 292/13, Moravská Ostrava

 

FM Reality - Moravská Ostrava

Provoz realitní kanceláře se zaměřením na obchod s byty, rodinnými domy a pozemky.

Nádražní 1294/21, Moravská Ostrava

 

FLEXI REALITY, s.r.o.

Provoz realitní kanceláře, pomoc při koupi, prodeji a pronájmu nemovitostí.

Mastného 1035/6, Slezská Ostrava

 

Allpek - Real Estate, s.r.o.

Nabídka realitní činnosti v oblasti bytových prostor. Provoz realitní kanceláře. Zajištění prodeje a koupě bytů, domů, pozemků a nemovitostí.

Varenská 3101/49, Moravská Ostrava

 

RK Living

Provozování realitní kanceláře.

Švabinského 1749/19, Moravská Ostrava

 

De Gras, s.r.o.

Služby realitní kanceláře.

Poděbradova 2738/16, Moravská Ostrava

 

Družstvo Venturer

Nabídka služeb realitní kanceláře.

U kříže 747, Vřesina

 

Rape Reality, s.r.o.

Provoz realitní kanceláře.

Slavíkova 1744/22, Ostrava-Poruba

 

REA plus, s.r.o.

Provozování realitní kanceláře.

Masarykovo náměstí 38/21, Moravská Ostrava

 

Real servis

Nabídka služeb realitní kanceláře.

Ruská 87/11, Ostrava-Vítkovice

 

Ineq real, s.r.o.

Činnosti realitní kanceláře.

Žerotínova 1051/19, Moravská Ostrava

 

Jarvak, s.r.o.

Nabídka služeb realitní kanceláře.

Nádražní 545/166, Ostrava-Přívoz

 

Renáta Doleželová

Nabídka služeb realitní kanceláře.

28. října 193/33, Moravská Ostrava

 

Tower Trading, spol. s r.o.

Nabídka služeb realitní kanceláře.

Poděbradova 909/41, Moravská Ostrava

 

Trakce - real, spol. s r.o.

Poskytování služeb realitní kanceláře.

Hlávkova 428/3, Ostrava-Přívoz

 

Atrium club de Lux

Nabídka služeb realitní kanceláře.

Michálkovická 2031/109, Slezská Ostrava

 

Moravskoslezská dražební a realitní společnost, s.r.o.

Zabýváme se realitní a dražební činností.

Přemyslovců 85/33, Ostrava-Mariánské Hory

 

Ostravské realitní centrum s.r.o.

Zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí.

Dlouhá 185/5, Moravská Ostrava

 

Friends Property, s.r.o.

Nabízíme komplexní realitní servis. Prodáváme byty, rodinné domy, pozemky i chalupy.

Fráni Šrámka 1209/5, Ostrava-Mariánské Hory

 

RDM & Partners, a.s.

Nabízíme komplexní realitní servis. Prodáváme byty, rodinné domy, pozemky i chalupy.

Na Rovince 874, Ostrava-Hrabová

 

Vega - realitní společnost, s.r.o.

Nabídka realitních služeb.

Dlouhá 194/3, Moravská Ostrava

 

Evropská realitní agentura, s.r.o.

Prodej, koupě a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků a rekreačních nemovitostí. Nabídka právního servisu včetně odhadů. Výstavba rodinných domů.

Poděbradova 1239/43, Moravská Ostrava

 

SP Produkt, s.r.o.

Zajistíme kompletní realitní a právní servis.

Nádražní 613/38, Moravská Ostrava

 

ANEX realitní kancelář

Nabízíme kompletní realitní služby.

28. října 2663/150, Moravská Ostrava

 

HOUSE BUILDING CAPITAL LTD.

Realitní a stavební činnost.

Matiční 730/3, Moravská Ostrava

 

Banami TV, a.s.

Nabídka služeb realitní agentury.

Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava-Zábřeh

 

BQ Investment, spol. s r.o.

Realitní činnost, pronájmy nemovitostí, nájmy hmotného majetku.

Pivovarská 4/10, Moravská Ostrava

 

Matiční, s.r.o.

Provozování realitní agentury.

Matiční 730/3, Moravská Ostrava

 

OXO Group, a.s.

Poskytování služeb realitní agentury.

Kolejní 1323/12, Moravská Ostrava

 

REWARD, spol. s r.o.

Nabídka realitní činnosti a správy nemovitého majetku.

Na Fifejdách 1557/13, Moravská Ostrava

 

S.H.S. Consult, s.r.o.

Firma se zabývá realitní činností a správou a údržbou nemovistostí.

Petra Křičky 3106/24, Moravská Ostrava

 

BMH reality, spol. s r.o.

Realitní a obchodně komerční agentura.

Nádražní 545/166, Ostrava-Přívoz

 

CVB Real, s.r.o.

Ekonomické a finanční poradenství, zprostředkování hypoték a úvěrů, realitní služby.

Jiráskovo náměstí 159/10, Moravská Ostrava

 

Thalon Steel, s.r.o.

Mezinárodní obchod s kovovými odpady. Nabídka realitních služeb. Vývoj software.

Rovná 941/20, Ostrava-Přívoz

 

Medinvest, s.r.o.

Nabídka realitních služeb.

Hollarova 3119/5, Moravská Ostrava

 

RK Luxan

Nabídka realitních služeb, vedení účetnictví a daňové evidence. Poskytování poradenství a vyřízení úvěrů. Zajištění správy a údržby nemovitostí.

Františka Hajdy 1234/18, Ostrava-Hrabůvka

 

GAMITEX Reality, s.r.o.

Nabízíme činnost realitních agentur, včetně zajišťování právního servisu, nákupu a prodeje nemovitostí, odkupu nemovitostí zatížených exekucí.

Denisova 639/2, Moravská Ostrava

 

Inkaz, s.r.o.

Nabídka realitních služeb.

Veleslavínova 1022/4, Moravská Ostrava

 

Evostav, s.r.o.

Nabídka stavebních a realitních činností.

Štramberská 1217/35, Ostrava-Vítkovice

 

Trimex reality, a.s.

Zprostředkujeme vyhledání a kompletní zajištění realitních služeb spojených s koupí, prodejem či pronájmem nemovitostí.

Velká 2984/23, Moravská Ostrava

 

Crofton invest, s.r.o.

Nabídka realitních činností.

Čujkovova 1736/30, Ostrava-Zábřeh

 

KCMC, spol. s r.o.

Nabídka realitních a finančních služeb. Poskytování poradenství.

Hlávkova 447/5, Ostrava-Přívoz

 

Reality trade

Nabídka realitních služeb.

Práce 737/26, Ostrava-Zábřeh

 

Real spektrum global, a.s. - Ostrava-Mariánské Hory

Kompletní nabídka realitních služeb spojených se zprostředkováním nákupu, prodeje či pronájmu nemovitostí.

28. října 242/190, Ostrava-Mariánské Hory

 

REA

Prodej, koupě a pronájem pro byty, domy, chaty, pozemky a kanceláře. Znalecká činnost - soudní a tržní odhady.

Sokolská třída 50, Moravská Ostrava

 

Realitní kancelář Flash real, s.r.o.

Prodej nemovitostí včetně právního, finančního servisu a poradenství.

Novinářská 1113/3, Ostrava-Mariánské Hory

 

Realitní kancelář SMAIL, s.r.o.

Výstavba nízkoenergetických domů na klíč.

Najzarova 729/34, Ostrava-Heřmanice

 

Nejlepší bydlení, s.r.o. - Moravská Ostrava

Poskytujeme řešení v oblasti realit včetně zajištění financování. Zprostředkujeme koupi, prodej nebo pronájem bytů, domů a pozemků.

Čs. legií 306/4, Moravská Ostrava

 

Proxia s.r.o.

Realitní kancelář nabízí přímý výkup nemovitostí, výkup bytů, odkup chalup, řešení exekuce. Prodej realit.

Nádražní 545/140, Moravská Ostrava

 

Real Moravia, s.r.o. - Ostrava

Zprostředkováváme prodej a pronájem všech typů nemovitostí. Poskytujeme poradenství v oblasti vyhledávání investic.

Jurečkova 490/3, Moravská Ostrava

 

MP real estate, s.r.o.

Zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí. Nabídka finančních služeb.

Daliborova 420/13, Ostrava-Mariánské Hory

 

Reality Invest Group, s.r.o.

Zprostředkování prodeje, pronájmu a výměny nemovitostí.

28. října 1753/80, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Eurolink International, s.r.o. - strava-Mariánské Hory

Zprostředkování nákupu a prodeje realit. Kompletní servis v oblasti hypotečních, spotřebitelských a hotovostních úvěrů.

28. října 813/248, Ostrava-Mariánské Hory

 

Euro reality group, s.r.o.

Nabízíme zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitosti s komplexním právním a daňovým servisem.

Sokolská třída 1263/24, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Comfort reality CZ, s.r.o.

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí.

Vřesinská 75/22, Ostrava-Poruba

 

Fros Real, s.r.o.

Zprostředkování prodeje nemovitostí.

Dr. Martínka 10, Ostrava

 

Areon Reality, s.r.o.

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Zajištění souvisejících služeb. Vlastní výstavba rodinných domů.

Poštovní 39/2, Moravská Ostrava

 

Ostravia Trade, a.s.

Pronájem nebytových prostor sloužících k podnikatelským účelům.

28. října 2663/150, Ostrava-Moravská Ostrava

 

tpo-real

Zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí. Správa nemovitostí.

Havlíčkovo nábřeží 3120/38a, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Realco RK

Společnost se zabývá nákupem a prodejem nemovitostí, podnikových a rekreačních objektů a zprostředkováním výměny bytů.

Nádražní 1021/121, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Movit - reality, s.r.o.

Poskytování služeb v oblasti zprostředkování prodeje realit.

17. listopadu 1790/5, Ostrava-Poruba

 

Alisa reality

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí či směny bytů včetně kompletního právního servisu.

Knüpferova 1458/1, Ostrava-Hulváky

 

REALIS

Poskytování služeb na trhu nemovitostí.

Jiráskovo náměstí 159/10, Ostrava-Moravská Ostrava

 

DL reality

Zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí a výkupů bytů. Poskytování služeb v oblasti hypoték.

Polská 1525/12, Ostrava-Poruba

 

Reality Unimex

Zprostředkování koupě a prodeje bytů, rodinných domů a pozemků.

28. října 258/296, Ostrava-Hulváky

 

VM Columbia, s.r.o.

Nákup a prodej nemovitostí.

Místecká 126/256, Ostrava-Hrabová

 

Max Real

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí včetně zajištění souvisejících služeb.

Sokolovská 1332/47, Ostrava-Poruba

 

RK KAMOS

Poskytování zprostředkovatelských služeb v oblasti prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí.

Zdeňka Vavříka 1595/19, Ostrava-Bělský Les

 

Neoreality, a.s.

Prodej a pronájem obytných a komerčních nemovitostí.

Rudná 911/92, Ostrava-Zábřeh

 

Key reality Morava, s.r.o.

Zprostředkování prodeje bytů, domů, rekreačních a komerčních nemovitostí. Nabídka pozemků. Vyřizování stavebního spoření a hypotečních úvěrů.

Smetanovo náměstí 1180/7, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Rytmus - reality, spol. s r.o.

Zabýváme se nákupem a prodejem nemovitostí, nabízíme správu nemovitostí.

Dvorní 760/13, Ostrava-Poruba

 

Grosman Reality, s.r.o.

Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí, jejich správy a financování. Nabídka znaleckých posudků a poradenství.

Na Hradbách 701/7, Ostrava-Moravská Ostrava

 

RK Living

Nákup a prodej nemovitostí.

Švabinského 1749/19, Ostrava-Moravská Ostrava

 

RK Sen

Zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí.

Ostrava, Ostrava

 

Rk Remo

Zprostředkování a koupě nemovitostí, bytů, pozemků a rekreačních objektů. Nabídka kompletního právního servisu.

Čujkovova 1736/30, Ostrava-Zábřeh

 

Monty reality

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí.

Janáčkova 1020/7, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Unipos Bohemia, s.r.o. - Ostrava-Vítkovice

Zprostředkováváme prodej a pronájem všech druhů nemovitostí.

Prokopa Velikého 266/27, Ostrava-Vítkovice

 

Data Reality

Poskytování služeb v oblasti obchodu s nemovitostmi.

Novinářská 1113/3, Ostrava-Mariánské Hory

 

SH Bellamis

Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí.

Nádražní 2682/58, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Bonus Ostravareal, spol. s r.o.

Nábízíme prodej a pronájem nemovitostí včetně komerčních objektů. Zajistíme právní servis.

Jiráskovo náměstí 159/10, Ostrava-Moravská Ostrava

 

RK Wohnen

Nabídka zprostředkování prodeje nemovitostí.

Nádražní 1258/22, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Realitní kancelář World

Zprostředkování prodeje, pronájmu, výměny a odkoupení nemovistosti.

Šeříková 599/5, Ostrava-Výškovice

 

RK Kováč

Zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí, bytů, domů, pozemků a chat. Zajištění kompletního právního servisu a posudků.

28. října 439/221, Ostrava-Mariánské Hory

 

Reality Jimox

Zprostředkujeme prodej a koupi nemovitostí, převod členských práv k bytům, zajistíme znalecké posudky.

Okružní 562/43, Vratimov

 

Byt - typ real

Poskytování služeb v oblastech koupě, převodu, pronájmu, bytů družstevních, v osobním vlastnictví, chat, rodinných domů.

U Studia 2654/33, Ostrava-Zábřeh

 

National business centre Ostrava, a.s.

Služby v oblasti obchodování s nemovitostmi. Prodej a pronájem bytových i nebytových prostor.

28. října 239/59, Ostrava-Moravská Ostrava

 

PANDA Reality, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti obchodu s realitami. Zajistíme hypoteční úvěry, odhady, právní servis či poradenství.

Daliborova 648/38, Ostrava-Mariánské Hory

 

Sekera capital, s.r.o.

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí.

Chopinova 550/3, Ostrava-Přívoz

 

Santos Reality

Zámecká 20 / 488, Moravská Ostrava

 

Arexis, spol. s r.o.

Nákup, prodej a pronájem bytů a nemovitostí v Ostravě a okolí.

Chopinova 562/7, Ostrava-Přívoz

 

Asistreal, s.r.o.

Nákup a prodej nemovitostí.

28. října 190/38, Ostrava-Moravská Ostrava

 

Ataco Real, spol. s r.o.

Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí. Zajišťujeme správu bytových domů a komerčních objektů.

Chamrádova 475/23, Ostrava-Kunčičky

 

DD & A Corporation, spol. s r.o.

Poskytování služeb v oblasti zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních objektů.

Patrice Lumumby 2326/36, Ostrava-Zábřeh

 

Debra Group, a.s.

Nákup a prodej nemovitostí.

Ke Kamenině 89/12, Ostrava-Hrušov

 

Devap Group, s.r.o.

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí.

Šubertova 1226/4, Moravská Ostrava

 

EK Real - Eliška Konieczná

Nabízím zprostředkování pronájmu a prodeje nemovitostí.

Tarnavova 3015/6, Ostrava-Zábřeh

 

Eurocontract - Berny, s.r.o.

Prodej pozemků.

Nádražní 3067/66, Moravská Ostrava

 

Garant - reality, s.r.o.

Prodej, koupě bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, právní poradna, znalecké posudky a prodej bytů přes stavební spoření.

Čujkovova 1736/30, Ostrava-Zábřeh

 

Geomoravia, s.r.o.

Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí. Správa nemovitostí a domovnická činnost.

Hlavní třída 589/109, Ostrava-Poruba

 

Ingmed, spol. s r.o.

Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí.

Tyršova 1832/9, Moravská Ostrava

 

Nová energetická, a.s.

Zprostředkování koupě a prodeje nemovitostí.

U Hrůbků 176/49, Ostrava-Nová Ves

 

Palárna, s.r.o.

Zprostředkovávání nákupu a prodeje nemovitostí.

Čs. exilu 479/9, Ostrava-Poruba

 

PRO REALITY s. r. o.

Jistota a tradice od roku 1997. Nabízíme kompletní realitní servis. Prodej, pronájem a výměna bytů a domů. Pozemky pro bydlení a investice. Komerční prostory a objekty. Služby investorům a developerům. Vyřízení úvěrů, hypoték a úvěrů ze stavebního spoření. Znalecké odhady. Vyřešení daňových povinností. Právní servis. Rychlý výkup za hotové.

Spartakovců 6014/3, Ostrava – Poruba

 

PS - Reality, s.r.o.

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Správa domů. Poskytování ekonomického, právního a daňového servisu v oblasti realit.

Špálova 80/9, Ostrava-Přívoz

 

Reality KF

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí.

Suchardova 1687/1, Moravská Ostrava

 

Reality Moravia

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí.

U Důlňáku 77/25, Ostrava-Bartovice

 

Realsoft & Lamia, s.r.o.

Nákup, prodej, pronájem a správa nemovitostí.

Slavíkova 6143/18e, Ostrava-Poruba

 

Stapro servis, a.s.

Pronájem nebytových a kancelářských prostor.

28. října 1142/168, Mariánské Hory

 

Tomáš Link - R. P. M.

Zprostředkování prodeje a pronájmů všech druhů nemovitostí.

28. října 1810/86, Moravská Ostrava

 

ZG plus, a.s.

Pronájem vlastních nemovitostí.

Muglinovská 2015/10, Moravská Ostrava

 

Harridan Investments CZ, a.s.

Poskytování služeb v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí a obchodu s pohledávkami.

Opavská 820/67, Ostrava-Poruba

 

MEXX Reality, s.r.o. - Moravská Ostrava

Nabízíme obstarání odhadu nemovitosti a dokumentů potřebných pro zpracování hypotéky.

náměstí Msgre Šrámka 1826/5, Moravská Ostrava

 

GALMAN Invest, s.r.o.

Správa, pronájem, prodej a koupě nemovitostí.

Stavovská 98/2, Ostrava-Kunčičky

 

Separe - Pro, spol. s r.o.

Prodej a pronájem bytových, nebytových a rekreačních nemovitostí.

Korunní 1077/31, Ostrava-Mariánské Hory

 

Carroll & Dohnal s.r.o.

Váš rádce na trhu s komerčními nemovitostmi.

Zámecká 488/20, Ostrava

 

APS Reality

Naše stavební společnost úspěšně působí na trhu již od roku 1996. Zabýváme se stavebnictvím, zejména výměnou oken, zateplováním staveb a výstavbou zděných novostaveb, které nabízíme k prodeji včetně pozemku na klíč. Dále jsme schopni zprostředkovat prodej, pronájem a nebo sami IHNED vykoupit Vaši nemovitost. Věříme, že i Vy budete s našemi službami spokojeni. Bude nám velkým potěšením, když využijete našich služeb a spojíte se s našimi pracovníky.

Oldřichovice 869, Třinec

 

testocací rk

-

-, Ostrava

 
 

Reality Ostrava, Byty Ostrava, Pozemky Ostrava, Realitní kanceláře Ostrava, Reality inzerce Ostrava

© 2008 Reality Ostrava - tento server provozuje Advertising Media s.r.o.
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 11.12.2023, tato stránka byla vygenerována v 09:49:00. Vaše IP adresa je 3.239.2.192.
Další informace o serveru Reality Ostravsko najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist