Reality Bolatice
Hledám pronájem garsoniéry,či 1 kk,eventuelně 1 1.Nejlépe obce Kobeřice,Bolatice.Děkuji za nabídky.Slivková,mobil:731773975...
SOUKROMÁ INZERCE | Prodej | Byty 1+1, 1+kk | Bolatice | nabídněte
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Prodej rovinatého, stavebního pozemku na okraji obce Lučina. Na pozemku je obecní voda, elektřina. Možnost prodeje i větší části než je součastná výměra až cca 1 600 m2. V blízkosti les. Obec je v bez...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 399 Kč/m2
Prodej stavebního pozemku v Šenově v blízkosti lesa. Pozemek o rozloze 3 620m2 se nachází na ulici Petřvaldské. Možnost rozdělení na tři části. Elektřina a plyn na okraji pozemku, voda a kanalizace ta...
Prodej | Pozemky a zahrady | Šenov | 450 Kč / m2
Stavební pozemek v Orlové na ulici Klidná o rozloze 3.200m2. Rovinatý pozemek na hezkém místě, v řídké zástavbě mezi rodinnými domy s výhledem do okolí. Možnost rozdělení, příjezdová cesta patřící k p...
Prodej | Pozemky a zahrady | Orlová | 400 Kč / m2
Stavební pozemek o rozloze 1 569 m2 v obci Dolní Domaslavice u FM. K pozemku vede příjezdová obecní, celoročně udržovaná komunikace. Elektřina je na hranici, voda také. Kanalizace v plánu obce do dvou...
Prodej | Pozemky a zahrady | Dolní Domaslavice | 430 Kč / m2
Hezký dr. byt 3+1se zasklenou lodžií. Byt se nachází ve 4p/7 v domě po kompletní revitalizaci. Plastová okna, zasklená lodžie, zatepleno, nový výtah a společné prostory atd. Byt je v udržovaný po menš...
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | Havířov | 640 000 Kč
Nabízíme velmi pěkný, světlý byt v žádané lokalitě Moravská Ostrava (Fifejdy) . Dům je po celkové revitalizaci (zateplení, fasáda, plastová okna, nové vchody) se dvěma výtahy, z čehož jeden je nákladn...
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 999 000 Kč - SLEVA
Prodej garáže větších rozměrů v obci Nošovice (u pivovaru). Součástí je přístavba hospodářské budovy a je částečně podsklepená. Garáž se nabízí včetně pozemku o velikosti 209 m2.
...
Prodej | Garáže, drobné objekty | Nošovice | 149 000,- Kč
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 22.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 09:43:10. Vaše IP adresa je 216.73.216.202.