Reality Břidličná
Je nám líto, ale realitní kanceláře momentálně u nás nenabízí žádné Reality Břidličná.
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Prodej rovinatého, stavebního pozemku na okraji obce Lučina. Na pozemku je obecní voda, elektřina. Možnost prodeje i větší části než je součastná výměra až cca 1 600 m2. V blízkosti les. Obec je v bez...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 399 Kč/m2
Prodej dřevěné chaty o dispozici 2+1 na okraji Havířova, v klidném prostředí u lesa. V chatě je kuchyňka, jídelní kout a ložnice, dole pěkná dílna, sprchový kout, chemické wc. Jsou provedené rozvody t...
Prodej | Chaty a chalupy | Havířov | 399 000 Kč
Nabízíme výjimečný pozemek ocelkové výměře 1 252 m2 na luxusním místě lokality Krásného Pole. Lukrativita pozemku spočívá v opravdu krásném umístění. Z jedné strany pěkná zástavba nových domů a z druh...
Prodej | Pozemky a zahrady | Krásné Pole | 1 499 000 Kč
PRONÁJEM dr. bytu 3+1 o rozloze 64 m2 s balkónem. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí 1p./8 panelového domu. Dispozičně je výborně řešený, čistý a částečně upravený. V bytě je nová kuchyňská linka a js...
Pronájem | Byty 3+1, 3+kk | | 6500 Kč/ měs + služby
Prodej slunného stavebního pozemku o výměře 801 m2 v žádané lokalitě v Horní Suché. Veškeré IS přímo na pozemku. Příjezdová komunikace obecní celoročně udržovaná. Hezké a klidné místo v blízkosti Haví...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 500 000 Kč
Nabízíme k prodeji hezký, rovinatý, stavební pozemek pro bydlení o výměře 1.200m2 v Prostředních Bludovicích. Jedná se o velice žádanou a vyhledávanou lokalitu nedaleko Žermanické přehrady. Příjezd po...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 630 Kč/m2
Stavební pozemek v Havířově Bludovicích o výměře 900 m2. Pozemek je čtvecového tvaru se všemi sítěmi. Voda je připravená k napojení v připravené šachtici, elektřina také včetně hodin na pozemku, pln v...
Prodej | Pozemky a zahrady | Havířov | 900 000 Kč
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 18.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 07:34:20. Vaše IP adresa je 216.73.216.171.