Reality Čeladná
Pronájem bytu 3+1 s balkonem v Čeladné u Beskydského rehabilitačního centra. Dům se nachází v klidné lokalitě. Byt se nachází ve 2. NP bytového domu o výměře cca 55 m2. Dispozice: chodba, koupelna s v...
SOUKROMÁ INZERCE | Pronájem | Byty 3+1, 3+kk | Čeladná | 7000 Kč/měsíc + elektřina
Prodám družstevní cihlovy byt 3+1 po rekonstrukci v blízkosti centra v Čeladné.
Mimo RK. Tel:777226710...
SOUKROMÁ INZERCE | Prodej | Byty 3+1, 3+kk | Čeladná | 1.450.000,-Kč
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Nabízíme pronájem pěkné rekonstruované garsoniéry na ul. J. Brabce v Ostravě Fifejdy. Dům po revitalizaci se nachází v lokalitě s výbornou dostupností a občanskou vybaveností. Byt naleznete v 5. patře...
Pronájem | Byty 1+1, 1+kk | Ostrava | 5.200,- Kč / měsíc
Nabízíme k prodeji pozemek v Hostašovicích o celkové výměře 4.786 m2 z toho cca 2.400 m2 vedeno v územním plánu jako stavební. Pozemek má obdélníkový tvar, stavební část má rozměry: šířka 24 m délka c...
Prodej | Pozemky a zahrady | Hostašovice | 230 Kč/ m2
Vila se nachází v klidné vilkové zástavbě na vlastním pozemku o rozloze zhruba tisíc metrů čtverečních (současná obvyklá cena pozemku je v této části 500,- Kč za m2). Vilková čtvrť kde je dům situován...
Prodej | Rodinné domy a vily | Orlová | 3 400 000,-Kč
Prodej hezkého domu 6+2 v centru obce Dolní Domaslavice. Dům se nachází v jedné s nejžádanějších lokalit, okolo Žermanické přehrady. V přízemí domu prostorná vstupní hala s krbem...dostatečně reprezen...
Prodej | Rodinné domy a vily | | 2 680 000,- Kč
Nabízíme útulný byt v os. vl. 36 m2 v klidné a zajímavé lokalitě. Byt je v původním stavu, udržovaný, plastová okna, zděná koupelna. Dům je cihlový a po kompletní revitalizaci, v blízkosti sportovního...
Prodej | Byty 1+1, 1+kk | Ostrava | 599 000 Kč
Stavební pozemek v příjemném soukromí. Parcela o rozloze 2.156m2 se nachází ve velice mírném jižním svahu. Plyn a vodovodní řád se nachází do 50m, elektřina vdená po hranici pozemku. Jedná se o klidno...
Prodej | Pozemky a zahrady | Rychvald | 250 Kč / m2
Nabízíme k prodeji stavební pozemky o celkové výměře 3.574 m2 v klidné části obce Vojkovice okr. Frýdek-Místek. Plánované rozdělení na 3 stavební parcely a vlastní příjezdovou cestu navazující na obec...
Prodej | Pozemky a zahrady | Vojkovice | 290 Kč/ m2
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 11.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 18:34:23. Vaše IP adresa je 216.73.216.182.