VYBERTE SI Z MOŽNOSTÍ REALITNÍHO SERVERU REALITY OSTRAVSKO:

 
NACHÁZÍTE SE ZDE
 

VYBERTE SI Z REALIT:

 

INZERCE NA REALITY OSTRAVSKO:

 

TOP REALITY:

Reality Dolní Lomná

 

Reality Dolní Lomná

 
Byty 1+1, 1+kk
Byty 2+1, 2+kk
Byty 3+1, 3+kk
Byty 4+1, 4+kk a větší
 

 
 

Pronajmu celoročně apartmán v Beskydech

Pronajmu apartmán V Moravskoslezských Beskydech na celý rok 2009 v Penzionu Helena v Dolní Lomné. Dolní Lomná se nachází v krásném údolí Jablunkovska, v blízkosti je možnost lyžování(Uměle zasněžované...

Pronajmu celoročně apartmán v Beskydech Pronajmu celoročně apartmán v Beskydech Pronajmu celoročně apartmán v Beskydech Pronajmu celoročně apartmán v Beskydech Pronajmu celoročně apartmán v Beskydech
SOUKROMÁ INZERCE | Pronájem | Komerční objekty | Dolní Lomná | Dohodou
 

Prodám chatu, Dolní Lomná

Prodám chatu v Dolní Lomné. jedná se o polovinu dvojchaty + přístavba. Pozemek 394m2. Přístavba je opravena po pádu stromu, drobné úpravy nutné. Proto je cena snížena. Garáž a sklepní prostory vyzd...

SOUKROMÁ INZERCE | Prodej | Chaty a chalupy | Dolní Lomná | 495.000,- Kč
Mohlo by Vás ještě zajímat:
 

Byt 3+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. U Prodejny - 750 000 Kč

Pěkný byt v opravdu klidné a zajímavé lokalitě v cihlovém domě po revitalizaci.V bytě jsou nové plovoucí podlahy v kuchyni a prostorné chodbě, v ostat. místnostech jsou zachovalé parkety.Byt V bytě js...

Byt 3+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. U Prodejny - 750 000 Kč Byt 3+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. U Prodejny - 750 000 Kč Byt 3+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. U Prodejny - 750 000 Kč Byt 3+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. U Prodejny - 750 000 Kč Byt 3+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. U Prodejny - 750 000 Kč Byt 3+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. U Prodejny - 750 000 Kč
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | Ostrava | 750 000 Kč
 

Pozemek stavební – Horní Těrlicko – 3 762 m2

Nabízíme k prodeji pozemek s možností rozdělení na 2 až 3 stavební parcely. Jižní, mírný svah, klidné místo. Vzdálenost od centra Havířova 10 km. Inženýrské sítě : voda, elektřina, plyn jsou na...

Pozemek stavební – Horní Těrlicko – 3 762 m2 Pozemek stavební – Horní Těrlicko – 3 762 m2 Pozemek stavební – Horní Těrlicko – 3 762 m2 Pozemek stavební – Horní Těrlicko – 3 762 m2
Prodej | Pozemky a zahrady | Těrlicko | 400Kč/m2
 

Byt 1+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Aviatiků

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+1 o výměře 32 m2, na ulici Aviatiků v Ostravě Hrabůvce. Byt je v panelovém domě v původním stavu udržovaný. Podlaží sruhéze šesti. Dům je po revitalizac...

 Byt 1+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Aviatiků  Byt 1+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Aviatiků  Byt 1+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Aviatiků  Byt 1+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Aviatiků  Byt 1+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Aviatiků  Byt 1+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Aviatiků
Prodej | Byty 1+1, 1+kk | Ostrava | 377 000,- Kč
 

Byt 2+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Horní

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 v cihlovém domě v klidné lokalitě v Ostravě Hrabůvce. Dům bude v příštím roce zateplen, v bytě plastová okna, nová kuch. linka, podlahy, omítky. Dobrá občanská vy...

 Byt 2+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Horní  Byt 2+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Horní  Byt 2+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Horní
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | Ostrava | 497 000,- Kč
 

Byt 1+1, Orlová - Lutyně, ul. Lesní

Dr. byt 1+1 bez balkónu o výměře 37 m2 se nachází v 1.p/4 ve velmi klidné a tiché části Orlové. V bytě je zrekonstruovaná, zděná koupelna (keramické obklady, dlažba) společná s wc. Kuchyň s původní dř...

 Byt 1+1, Orlová - Lutyně, ul. Lesní  Byt 1+1, Orlová - Lutyně, ul. Lesní  Byt 1+1, Orlová - Lutyně, ul. Lesní  Byt 1+1, Orlová - Lutyně, ul. Lesní  Byt 1+1, Orlová - Lutyně, ul. Lesní
Prodej | Byty 1+1, 1+kk | | 535 000 Kč
 

Pozemek stavební - Lučina - 1 242 m2

Prodej rovinatého, stavebního pozemku na okraji obce Lučina. Na pozemku je obecní voda, elektřina. Možnost prodeje i větší části než je součastná výměra až cca 1 600 m2. V blízkosti les. Obec je v bez...

Pozemek stavební - Lučina - 1 242 m2 Pozemek stavební - Lučina - 1 242 m2 Pozemek stavební - Lučina - 1 242 m2 Pozemek stavební - Lučina - 1 242 m2
Prodej | Pozemky a zahrady | | 399 Kč/m2
 

Byt 1+1, Ostrava - Fifejdy, ul. Senovážná

Nabízíme větší byt v osobním vlastnictví v žádané lokalitě Ostravy.Byt je v původním, udržovaném stavu, ihned k dispozici.Platby spojené s užíváním bytu pouze 2 700 kč vše, výborná dostupnost do centr...

Byt 1+1, Ostrava - Fifejdy, ul. Senovážná Byt 1+1, Ostrava - Fifejdy, ul. Senovážná Byt 1+1, Ostrava - Fifejdy, ul. Senovážná Byt 1+1, Ostrava - Fifejdy, ul. Senovážná Byt 1+1, Ostrava - Fifejdy, ul. Senovážná
Prodej | Byty 1+1, 1+kk | | 630 000 Kč

PRÁCE S INZERÁTY:

 
 

DOPORUČUJEME:

 
 

ZAJÍMAVÉ REALITY:

 

STATISTIKA NÁVŠTĚVNOSTI:

 

Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 23.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 05:19:33. Vaše IP adresa je 216.73.217.7.
Další informace o serveru Reality Ostravsko najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist