Reality Doubrava
Je nám líto, ale realitní kanceláře momentálně u nás nenabízí žádné Reality Doubrava.
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Nabízíme stavební rovinatý pozemek ve Václavovicích, ulice Pod křížem, v dosahu FM, OV, Havířova. ,Rozměr pozemku 30x40 m (1.207m2), ,včetně vlastní příjezdové cesty (205m2), ,napojenou na obecní komu...
Prodej | Pozemky a zahrady | Václavovice | 750 Kč / m2
Dr. byt 2+1 o rozloze 44 m2 se nachází v přízemí panelového domu po revitalizaci. Byt je v původním stavu. Je zde možnost využití bezbariérového přístupu. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu - vše v...
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | | 690 000 Kč
Stavební pozemek v Havířově Bludovicích o výměře 900 m2. Pozemek je čtvecového tvaru se všemi sítěmi. Voda je připravená k napojení v připravené šachtici, elektřina také včetně hodin na pozemku, pln v...
Prodej | Pozemky a zahrady | Havířov | 900 000 Kč
Nabízíme nadstandartně zrekostruovaný dům s dvougaráží, okrasnou zahradou, vlastní studnou a dvěmi hospodářskými budovami.Dům prošel nákladnou rekonstrukcí v r. 2009-nové rozvody elektřiny i vody, nov...
Prodej | Rodinné domy a vily | | 3 690 000 Kč
Prodej domu před dokončením. Dům se nachází na rovinatém pozemku o rozloze 1.200 m2. Příjezd po obecní celoročně udržované komunikaci. Obytná plocha domu 150m2 včetně garáže. Jedná se o bungalov se zv...
Prodej | Rodinné domy a vily | Šenov | 3 100 000 Kč
Nabídka investiční příležitosti! Prodej rozlehlého pozemku v klidné části obce Lučina, místní část Kocurovice o celkové rozloze 20 112 m2, určeného dle územního plánu pro zástavbu rodinných domů. Plán...
Prodej | Pozemky a zahrady | Lučina | 299 Kč / m2
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+1 o výměře 32 m2, na ulici Aviatiků v Ostravě Hrabůvce. Byt je v panelovém domě v původním stavu udržovaný. Podlaží sruhéze šesti. Dům je po revitalizac...
Prodej | Byty 1+1, 1+kk | Ostrava | 377 000,- Kč
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 13.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 15:55:52. Vaše IP adresa je 216.73.216.24.