Reality Komorní Lhotka
Je nám líto, ale realitní kanceláře momentálně u nás nenabízí žádné Reality Komorní Lhotka.
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Byt v osobním vlastnictí o rozloze 69m2 s balkonem. Byt se nachází v nižší cihlové zástavbě, na ulici Slovanská v 1p/6. Dům je po celkové rekonstrukci, včetně výtahu a zateplení, dále plastová okna, c...
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 1 280 000 Kč
Nabízíme k prodeji 2 stavební parcely v Řepištích části Rakovec, vzdálené od centra Ostravy 15 km, (15 min. jízdy autem). Jedná se o sousedící parcely, obě se stejnou výměrou, každá 1.518m2. Inženýrsk...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 580 Kč/m2
Nabízíme do pronájmu, zařízenou a zavedenou restauraci (bar) po kompletní rekonstrukci, která proběhla v r. 2011. Vše nové - rozvody (elektřina, voda, plyn, odpady, vzduchotechnika, klimatizace). Komp...
Pronájem | Komerční objekty | Ostrava | 40000 Kč/měsíc
Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt o velikosti 1+1 na ulici Bulharská, v Ostravě Porubě v původním stavu – velice udržovaný a pěkný. Byt se nachází v 6. patře z 8. Byt je vybaven pračkou, zákla...
Pronájem | Byty 1+1, 1+kk | Ostrava | 5200 Kč/měsíc
Rovinatý stavební pozemek o rozloze 847 m2 (670 000,-) se nachází v klidné avšak dobře dostupné části Dolní Suché (kousek od Havířova). Jedná se o slunné místo ideální pro stavbu RD se všemi IS na hra...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 670 000 Kč
Moderní, kompletně zrekonstruovaný (11/2008) družstevní byt 1+1 s balkónem o celkové výměře 36 m2 se nachází ve 4.p./7. V kuchyni je nová kuchyňská linka s vest. sporákem a el. troubou a úschovnou dig...
Prodej | Byty 1+1, 1+kk | | 845 000 Kč
Nabízíme k prodeji pozemek v Hostašovicích o celkové výměře 4.786 m2 z toho cca 2.400 m2 vedeno v územním plánu jako stavební. Pozemek má obdélníkový tvar, stavební část má rozměry: šířka 24 m délka c...
Prodej | Pozemky a zahrady | Hostašovice | 230 Kč/ m2
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 17.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 23:50:22. Vaše IP adresa je 216.73.217.153.