Reality Litultovice
Je nám líto, ale realitní kanceláře momentálně u nás nenabízí žádné Reality Litultovice.
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Prodej stavebního pozemku o rozloze 2000 m2. Pozemek se nachází v obci Žermanice a je mírně svažitý. Jsou zde vydána souhlasná stanoviska k napojení sítí, voda, ply, elektřina, včetně územního rozhodn...
Prodej | Pozemky a zahrady | Žermanice | 660 Kč / m2
Stavební pozemek o celkové rozloze 3 399 m2 se nachází na okraji Rychvaldu u místního lesa. Pozemek je určen k rozptýlené bytové zástavbě na velmi klidném místě s možností rozdělení na 2 stavební parc...
Prodej | Pozemky a zahrady | Rychvald | 320 Kč / m2
Hezký dr. byt 3+1se zasklenou lodžií. Byt se nachází ve 4p/7 v domě po kompletní revitalizaci. Plastová okna, zasklená lodžie, zatepleno, nový výtah a společné prostory atd. Byt je v udržovaný po menš...
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | Havířov | 640 000 Kč
Nabízíme k prodeji stavební pozemky o celkové výměře 3.574 m2 v klidné části obce Vojkovice okr. Frýdek-Místek. Plánované rozdělení na 3 stavební parcely a vlastní příjezdovou cestu navazující na obec...
Prodej | Pozemky a zahrady | Vojkovice | 290 Kč/ m2
Prodej dr. bytu 2,5+1 o rozloze 58 m2 s balkonem ve velmi pěkném a klidném prostředí plném zeleně. Byt se nachází v 5p/6 v domě po kompletní revitalizaci. Původní dispozice bytu byly 3+1, ale díky kom...
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | Havířov | 850 000 Kč
Nabízíme solidní bydlení v klidné ulici poblíž centra Ostravy.Byt je po rekonstrukci podlah a koupelny, nové rozvody a elektřina.Zánovní kuch. linka.Součástí bytu je lodie a sklep. K nastěhování ihned...
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | | 790 000 Kč
Nabízíme udržovaný, pěkný dr. byt 2+1 o velikosti 52 m2, ve 2/3p., v cihlovém domě. Byt v původním stavu, čistý, prázdný, s možností topit i krb. kamny.Byt má plastová okna, parkety, lino, dlažba. Kou...
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | Ostrava | 780 000 Kč
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 18.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 09:47:42. Vaše IP adresa je 216.73.216.171.