Reality Radvanice a Bartovice
Je nám líto, ale realitní kanceláře momentálně u nás nenabízí žádné Reality Radvanice a Bartovice.
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Nabízíme k prodeji krásný, rovinatý, stavební pozemek pro bydlení o výměře 1.107m2 v Horních Bludovicích. Jedná se o velice žádanou a vyhledávanou lokalitu nad restaurací Mokroš směrem k Žermanické př...
Prodej | Pozemky a zahrady | Horní Bludovice | 640 000 Kč
Prodej stavebního pozemku o rozloze 2000 m2. Pozemek se nachází v obci Žermanice a je mírně svažitý. Jsou zde vydána souhlasná stanoviska k napojení sítí, voda, ply, elektřina, včetně územního rozhodn...
Prodej | Pozemky a zahrady | Žermanice | 660 Kč / m2
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 o výměře 56 m2 na ulici Utvenkova v Ostravě Zábřehu. Byt je v cihlovém domě a po celkové rekonstrukci kromě koupelny – původní pěkná a čistá. Dům je v...
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | Ostrava | 620 000,- Kč
Prodej krásného stavebního pozemku v Horní Suché o výměře 6000 m2 s možností výstavby až 3 RD. Jedná se o 3 stavební parcely. Elektřina, plyn, kanalizace na hranici pozemku, vodovod za cestou-nutno za...
Prodej | Pozemky a zahrady | Havířov | 310 Kč / m2
Prodej hezkého pozemku určeného k výstavbě v klidné části obce Sedliště u Frýdku-Místku. Jedná se o větší pozemek s možností rozdělení a zbudování 3 až 4 parcel. Elektřina + voda v dosahu. Příjezdová ...
Prodej | Pozemky a zahrady | Sedliště | 230,- Kč/m2
Prodej krásného, slunečného stavebního pozemeku v lukrativní a žádané části Bludovic.
Pozemek o výměře 1795 m2 v Horních Bludovcích s hezkým výhledem, zelení a velmi klidným prostředím. Příjezdová ...
Prodej | Pozemky a zahrady | Horní Bludovice | 750,-Kč/m2
Pozemek o výměře 2.000 m2 Stavební pozemky v Rychvaldě na rozmezí ulic Akátová a Porubská. Parcely jsou čtyři, každá o rozloze 2.000 m2. Jedná se o mírný svah s orientací na jihozápad. V okolí několik...
Prodej | Pozemky a zahrady | Rychvald | 270 Kč / m2
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 16.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 08:08:59. Vaše IP adresa je 216.73.216.238.