VYBERTE SI Z MOŽNOSTÍ REALITNÍHO SERVERU REALITY OSTRAVSKO:

 
NACHÁZÍTE SE ZDE
 

VYBERTE SI Z REALIT:

 

INZERCE NA REALITY OSTRAVSKO:

 

TOP REALITY:

Reality Sedliště

 

Reality Sedliště

 
Byty 1+1, 1+kk
Byty 2+1, 2+kk
Byty 3+1, 3+kk
Byty 4+1, 4+kk a větší
 

Pronájem
 
 

Pozemek stavební – Sedliště – 5 868 m²

Prodej hezkého pozemku určeného k výstavbě v klidné části obce Sedliště u Frýdku-Místku. Jedná se o větší pozemek s možností rozdělení a zbudování 3 až 4 parcel. Elektřina + voda v dosahu. Příjezdová ...

Pozemek stavební – Sedliště – 5 868 m² Pozemek stavební – Sedliště – 5 868 m² Pozemek stavební – Sedliště – 5 868 m² Pozemek stavební – Sedliště – 5 868 m²
Prodej | Pozemky a zahrady | Sedliště | 230,- Kč/m2
 

Stavební parcela v Sedlištích

Prodám stavební parcelu o výměře 3060m čtverečních (možnost výstavby dvou RD) v centru obce (JIŽNÍ SVAH!) obecní vodovod, zemní plyn atd., prodám pouze vcelku, výhodná cena!...

SOUKROMÁ INZERCE | Prodej | Pozemky a zahrady | Sedliště | 604150585
Mohlo by Vás ještě zajímat:
 

Bar, Havířov - Horní Suchá - 750 000 Kč

Prodej baru v centru Horní Suché v Havířově. Možnost také pronájmu. Objekt se nachází na soukromém pozemku poblíž hlavní cesty a je dobře viditelný. Dříve sloužil jako jediná cukrárna v okolí, pzději ...

Bar, Havířov - Horní Suchá - 750 000 Kč Bar, Havířov - Horní Suchá - 750 000 Kč Bar, Havířov - Horní Suchá - 750 000 Kč Bar, Havířov - Horní Suchá - 750 000 Kč Bar, Havířov - Horní Suchá - 750 000 Kč Bar, Havířov - Horní Suchá - 750 000 Kč
Prodej | Komerční objekty | Havířov | 750 000 Kč
 

Zahrada- Havířov - 1036m2

Zahrada o rozloze 1036 m2, se nachází v těsné blízkosti centra města,ukrytá za lesem. Pozemek je v soukromém vlastnictví, nejedná se o zahrádkářskou kolonii. Zahrada je oplocená s chatkou a sadem. Cha...

Zahrada- Havířov - 1036m2 Zahrada- Havířov - 1036m2 Zahrada- Havířov - 1036m2 Zahrada- Havířov - 1036m2 Zahrada- Havířov - 1036m2 Zahrada- Havířov - 1036m2
Prodej | Pozemky a zahrady | | 590 000 Kč
 

Stavební pozemek - Rychvald - 335 Kč / m2

Pozemek o výměře 2.000 m2 Stavební pozemky v Rychvaldě na rozmezí ulic Akátová a Porubská. Parcely jsou čtyři, každá o rozloze 2.000 m2. Jedná se o mírný svah s orientací na jihozápad. V okolí několik...

Stavební pozemek - Rychvald - 335 Kč / m2 Stavební pozemek - Rychvald - 335 Kč / m2
Prodej | Pozemky a zahrady | Rychvald | 270 Kč / m2
 

Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská

Byt v osobním vlastnictí o rozloze 69m2 s balkonem. Byt se nachází v nižší cihlové zástavbě, na ulici Slovanská v 1p/6. Dům je po celkové rekonstrukci, včetně výtahu a zateplení, dále plastová okna, c...

Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 1 280 000 Kč
 

Pozemek stavební - Orlová - 400 Kč / m2

Stavební pozemek v Orlové na ulici Klidná o rozloze 3.200m2. Rovinatý pozemek na hezkém místě, v řídké zástavbě mezi rodinnými domy s výhledem do okolí. Možnost rozdělení, příjezdová cesta patřící k p...

Pozemek stavební - Orlová - 400 Kč / m2 Pozemek stavební - Orlová - 400 Kč / m2 Pozemek stavební - Orlová - 400 Kč / m2 Pozemek stavební - Orlová - 400 Kč / m2 Pozemek stavební - Orlová - 400 Kč / m2
Prodej | Pozemky a zahrady | Orlová | 400 Kč / m2
 

Pronájem garsoniéra, Ostrava, Fifejdy, Josefa Brabce , 5.200 Kč

Nabízíme pronájem pěkné rekonstruované garsoniéry na ul. J. Brabce v Ostravě Fifejdy. Dům po revitalizaci se nachází v lokalitě s výbornou dostupností a občanskou vybaveností. Byt naleznete v 5. patře...

Pronájem garsoniéra, Ostrava, Fifejdy, Josefa Brabce , 5.200 Kč Pronájem garsoniéra, Ostrava, Fifejdy, Josefa Brabce , 5.200 Kč Pronájem garsoniéra, Ostrava, Fifejdy, Josefa Brabce , 5.200 Kč Pronájem garsoniéra, Ostrava, Fifejdy, Josefa Brabce , 5.200 Kč Pronájem garsoniéra, Ostrava, Fifejdy, Josefa Brabce , 5.200 Kč Pronájem garsoniéra, Ostrava, Fifejdy, Josefa Brabce , 5.200 Kč
Pronájem | Byty 1+1, 1+kk | Ostrava | 5.200,- Kč / měsíc
 

Byt 3+1, Havířov - Šumbark, výměna

Výměna bytu 3+1 za menší. Městský byt o rozloze 80 m2 se nachází ve 3p/6 v Havířově Šumbarku na druhé etapě. Byt prošel několika úpravami a je velice prostorný. V bytě se nachází velký balkon. Jsou zd...

Byt 3+1, Havířov - Šumbark, výměna Byt 3+1, Havířov - Šumbark, výměna Byt 3+1, Havířov - Šumbark, výměna Byt 3+1, Havířov - Šumbark, výměna Byt 3+1, Havířov - Šumbark, výměna Byt 3+1, Havířov - Šumbark, výměna
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 200 000 Kč
 

Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 17.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 05:39:33. Vaše IP adresa je 216.73.216.238.