Reality Slezské Pavlovice
Je nám líto, ale realitní kanceláře momentálně u nás nenabízí žádné Reality Slezské Pavlovice.
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Novostavba nízkoenergetického rodinného domu 4+1 v obci Nošovice u Frýdku-Místku před dokončním. Zdědý RD s pultovou střechou stojící na pozemku o celkové výměře 1.580 m2. Vytápění domu je zajištěno e...
Prodej | Rodinné domy a vily | Nošovice | 2 980 000 Kč
Pozemek o výměře 2.000 m2 Stavební pozemky v Rychvaldě na rozmezí ulic Akátová a Porubská. Parcely jsou čtyři, každá o rozloze 2.000 m2. Jedná se o mírný svah s orientací na jihozápad. V okolí několik...
Prodej | Pozemky a zahrady | Rychvald | 270 Kč / m2
Nabízíme pěkný byt s balkónem, po částečných úpravách. V bytě je nová KL, částečně upravená koupelna, v obývacím pokoji plovoucí podlaha, v ostatních místnostech lino a koberce. V bytě jsou plastová o...
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 1 080 000 Kč
Nabízíme k prodeji pozemek v Hostašovicích o celkové výměře 4.786 m2 z toho cca 2.400 m2 vedeno v územním plánu jako stavební. Pozemek má obdélníkový tvar, stavební část má rozměry: šířka 24 m délka c...
Prodej | Pozemky a zahrady | Hostašovice | 230 Kč/ m2
Nabízíme solidní bydlení v žádané lokalitě,v domě po celkové revitalizaci. Byt s lodžií, v původním stavu, neprůchozí pokoje, na podlahách parkety, plastová okna, nízký nájem. K dispozici ihned.
...
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | | 720 000 Kč
Prodej bytu 3 + 1 /63m2/ v Os. Vlast. V 1./4. podlaží s garáží v domě. Dům po revitalizaci - plastová okna, zateplení, nový vchod., nové stupačky. Byt v původním, ale udržovaném stavu. Nájem 4 500 Kč....
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | Havířov | 1 290 000 Kč
Nabízíme pozemky v obci Horní Domaslavice včetně staršího domku, zastavěná plocha a nádvoří 67 m2, trávní porost 1824 m2, zahrada 2078 m2, orná půda 1836 m2. Domek je nutno zrekonstruovat. Celková vým...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 699 000 Kč
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 19.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 06:10:34. Vaše IP adresa je 216.73.216.222.