Reality Třebovice
Je nám líto, ale realitní kanceláře momentálně u nás nenabízí žádné Reality Třebovice.
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Prodej bytu 2+1 v centru Ostravy s pohledem z okna na Masarykovo námestí, rozloha 52m2. Prodej včetne veškerého nábytku, který je vyrobený na míru. Cena určena k jednání....
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | Moravská Ostrava a Přívoz | 2 250 000,-Kč
Nabízíme výjimečný pozemek ocelkové výměře 1 252 m2 na luxusním místě lokality Krásného Pole. Lukrativita pozemku spočívá v opravdu krásném umístění. Z jedné strany pěkná zástavba nových domů a z druh...
Prodej | Pozemky a zahrady | Krásné Pole | 1 499 000 Kč
Nabízíme pěkný dr. byt se zasklenou lodžií v dobré lokalitě o výměře 75 m2 v 9/11 NP. Byt je původní, ale udržovaném stavu v domě po kompletní revitalizaci. V pokojích jsou parkety, pokoje neprůchozí,...
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 1 080 000 Kč
Nabízíme k prodeji pozemek v Hostašovicích o celkové výměře 4.786 m2 z toho cca 2.400 m2 vedeno v územním plánu jako stavební. Pozemek má obdélníkový tvar, stavební část má rozměry: šířka 24 m délka c...
Prodej | Pozemky a zahrady | Hostašovice | 230 Kč/ m2
Nabízíme útulný byt s lodžií poblíž centra Ostravy.Byt je po rekonstrukci- nové podlahy, nová koupelna s vanou, WC zvlášť.K bytu patří sklep, veškerá obč. vybavenost v dosahu.
...
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | | 780 000 Kč
Stavební pozemek o celkové rozloze 3 399 m2 se nachází na okraji Rychvaldu u místního lesa. Pozemek je určen k rozptýlené bytové zástavbě na velmi klidném místě s možností rozdělení na 2 stavební parc...
Prodej | Pozemky a zahrady | Rychvald | 320 Kč / m2
Dr. byt 2+kk o rozloze 46,21 m2 se nachází ve 3.p./4 panelového domu po celkové revitalizaci - plast. okna, zateplení, fasáda, vchod. V bytě jsou 2 neprůchozí pokoje s výhledem do zeleně a kuchyň.kout...
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | | 720 000 Kč
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 21.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 20:50:01. Vaše IP adresa je 216.73.216.141.