VYBERTE SI Z MOŽNOSTÍ REALITNÍHO SERVERU REALITY OSTRAVSKO:

 
NACHÁZÍTE SE ZDE
 

VYBERTE SI Z REALIT:

 

INZERCE NA REALITY OSTRAVSKO:

 

TOP REALITY:

Reality Velké Hoštice

 

Reality Velké Hoštice

 
Byty 1+1, 1+kk
Byty 2+1, 2+kk
Byty 3+1, 3+kk
Byty 4+1, 4+kk a větší
 

Pronájem
 

Je nám líto, ale realitní kanceláře momentálně u nás nenabízí žádné Reality Velké Hoštice.

Vaše jméno:

Váš email/telefon:

Popište Vaši žádost:

Opište kód:

Mohlo by Vás ještě zajímat:
 

RD 3+1, Dolní Datyně

Prodej domu před dokončením. Dům se nachází na rovinatém pozemku o rozloze 1.200 m2. Příjezd po obecní celoročně udržované komunikaci. Obytná plocha domu 150m2 včetně garáže. Jedná se o bungalov se zv...

RD 3+1, Dolní Datyně RD 3+1, Dolní Datyně RD 3+1, Dolní Datyně RD 3+1, Dolní Datyně RD 3+1, Dolní Datyně RD 3+1, Dolní Datyně
Prodej | Rodinné domy a vily | Šenov | 3 100 000 Kč
 

TOP Byt 2,5+1, Havířov - Město, ul. Marušky Kudeříkové - 850 000 Kč

Prodej dr. bytu 2,5+1 o rozloze 58 m2 s balkonem ve velmi pěkném a klidném prostředí plném zeleně. Byt se nachází v 5p/6 v domě po kompletní revitalizaci. Původní dispozice bytu byly 3+1, ale díky kom...

Byt 2,5+1, Havířov - Město, ul. Marušky Kudeříkové - 850 000 Kč Byt 2,5+1, Havířov - Město, ul. Marušky Kudeříkové - 850 000 Kč Byt 2,5+1, Havířov - Město, ul. Marušky Kudeříkové - 850 000 Kč Byt 2,5+1, Havířov - Město, ul. Marušky Kudeříkové - 850 000 Kč Byt 2,5+1, Havířov - Město, ul. Marušky Kudeříkové - 850 000 Kč Byt 2,5+1, Havířov - Město, ul. Marušky Kudeříkové - 850 000 Kč
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | Havířov | 850 000 Kč
 

Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2

Prodej hezkého stavebního pozemku v Dolních Domaslavicích, část Volovec, o výměře 1.094m2. Elektřina a voda i kanalizace je na hranici pozemku. Jedná se o místo v řídké zástavbě, velmi klidné místo. O...

Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2
Prodej | Pozemky a zahrady | Dolní Domaslavice | 550 Kč / m2
 

Pozemek stavební - Frýdek-Místek - 1 000 m2

Nabízíme 10 exkluzivních stavebních parcel ve Frýdku o výměře v rozmezí 882 m2 až 1.129 m2 pro vaše klidné bydlení. K pozemkům patří nově zbudovaná příjezdová komunikace v podílovém vlastnictví. Veške...

Pozemek stavební - Frýdek-Místek - 1 000 m2 Pozemek stavební - Frýdek-Místek - 1 000 m2 Pozemek stavební - Frýdek-Místek - 1 000 m2 Pozemek stavební - Frýdek-Místek - 1 000 m2 Pozemek stavební - Frýdek-Místek - 1 000 m2
Prodej | Pozemky a zahrady | Frýdek-Místek | 1 199 Kč/m2
 

Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy

Prodej dr. bytu o velikosti 3+1 s lodžií v Orlové - Lutyni. Slunný a čistý byt v původním, ale udržovaném stavu, vhodný k rekonstrukci dle Vašich představ a požadavků. Dům po celkové revitalizaci - no...

Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 485 000 Kč
 

Byt 2+1 Ostrava - Hrabůvka, ul. Františka Hajdy - 6.900 Kč / měs

Pronájem hezkého a zařízeného bytu v dobré lokalitě, Ostravy-Hrabůvky. Byt o podlahové ploše 66 m2 nacházející se ve 2. podlaží panelového domu po revitalizaci. V bytě nové omítky, plastová okna, nová...

Byt 2+1 Ostrava - Hrabůvka, ul. Františka Hajdy - 6.900 Kč / měs Byt 2+1 Ostrava - Hrabůvka, ul. Františka Hajdy - 6.900 Kč / měs Byt 2+1 Ostrava - Hrabůvka, ul. Františka Hajdy - 6.900 Kč / měs Byt 2+1 Ostrava - Hrabůvka, ul. Františka Hajdy - 6.900 Kč / měs Byt 2+1 Ostrava - Hrabůvka, ul. Františka Hajdy - 6.900 Kč / měs
Pronájem | Byty 2+1, 2+kk | Ostrava | 6900 Kč / měs + zálohy
 

Byt 3+1, Havířov - Šumbark, ul. Marie Pujmanové

Pronájem krásného bytu 3+1, po kompletní rekonstrukci o výměře 73 m2 se zasklenou lodžií. Byt se nachází v 6.patře domu po celkové revitalizaci. Prošel celkovou a velmi zdařilou rekonstrukcí. Nové plo...

Byt 3+1, Havířov - Šumbark, ul. Marie Pujmanové Byt 3+1, Havířov - Šumbark, ul. Marie Pujmanové Byt 3+1, Havířov - Šumbark, ul. Marie Pujmanové Byt 3+1, Havířov - Šumbark, ul. Marie Pujmanové Byt 3+1, Havířov - Šumbark, ul. Marie Pujmanové Byt 3+1, Havířov - Šumbark, ul. Marie Pujmanové
Pronájem | Byty 3+1, 3+kk | Havířov | 13900,- Kč/měsíc+služby
 

Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 17.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 05:40:33. Vaše IP adresa je 216.73.216.238.