Reality Závada
Je nám líto, ale realitní kanceláře momentálně u nás nenabízí žádné Reality Závada.
Mohlo by Vás ještě zajímat:
Prodej domu před dokončením. Dům se nachází na rovinatém pozemku o rozloze 1.200 m2. Příjezd po obecní celoročně udržované komunikaci. Obytná plocha domu 150m2 včetně garáže. Jedná se o bungalov se zv...
Prodej | Rodinné domy a vily | Šenov | 3 100 000 Kč
Byt v osobním vlastnictí o rozloze 69m2 s balkonem. Byt se nachází v nižší cihlové zástavbě, na ulici Slovanská v 1p/6. Dům je po celkové rekonstrukci, včetně výtahu a zateplení, dále plastová okna, c...
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 1 280 000 Kč
Nabízíme k prodeji 2 stavební parcely v Řepištích části Rakovec, vzdálené od centra Ostravy 15 km, (15 min. jízdy autem). Jedná se o sousedící parcely, obě se stejnou výměrou, každá 1.518m2. Inženýrsk...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 580 Kč/m2
Nabízíme pěkné bydlení v dr. bytě s balkónem v klidné a žádané lokalitě. 56 m2, 2/2p. Byt je ve druhém patře kompletně zrevitalizovaného domu, s vydlážděným balkónem, novými vstupními dveřmi. V bytě j...
Prodej | Byty 2+1, 2+kk | Ostrava | 830 000 Kč
Pěkný byt v opravdu klidné a zajímavé lokalitě v cihlovém domě po revitalizaci.V bytě jsou nové plovoucí podlahy v kuchyni a prostorné chodbě, v ostat. místnostech jsou zachovalé parkety.Byt V bytě js...
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | Ostrava | 750 000 Kč
Nabízíme pozemky v obci Horní Domaslavice včetně staršího domku, zastavěná plocha a nádvoří 67 m2, trávní porost 1824 m2, zahrada 2078 m2, orná půda 1836 m2. Domek je nutno zrekonstruovat. Celková vým...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 699 000 Kč
Prodej rovinatého, stavebního pozemku na okraji obce Lučina. Na pozemku je obecní voda, elektřina. Možnost prodeje i větší části než je součastná výměra až cca 1 600 m2. V blízkosti les. Obec je v bez...
Prodej | Pozemky a zahrady | | 399 Kč/m2
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 16.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 03:43:25. Vaše IP adresa je 216.73.216.238.