VYBERTE SI Z MOŽNOSTÍ REALITNÍHO SERVERU REALITY OSTRAVSKO:

 
NACHÁZÍTE SE ZDE
 

VYBERTE SI Z REALIT:

 

INZERCE NA REALITY OSTRAVSKO:

 

TOP REALITY:

Reality Krásné Pole

 

Reality Krásné Pole

 
Byty 1+1, 1+kk
Byty 2+1, 2+kk
Byty 3+1, 3+kk
Byty 4+1, 4+kk a větší
 

Pronájem
 
 

Stavební pozemek pro komerční využití u dálnice - Krásne Pole

Nabízíme pozemky ke komerčnímu využití v katastru obce Krásného Pole o rozloze 160 m2 a 2840 m2. Pozemky se nacházejí v těsné blízkosti výstavby "prodloužené Rudné" mezi Krásným Polem a Velkou Polomí....

Stavební pozemek pro komerční využití u dálnice - Krásne Pole Stavební pozemek pro komerční využití u dálnice - Krásne Pole
Prodej | Pozemky a zahrady | Krásné Pole | 450 Kč / m2
 

Exklusivní st. pozemek, Ostrava - Krásné pole

Nabízíme výjimečný pozemek ocelkové výměře 1 252 m2 na luxusním místě lokality Krásného Pole. Lukrativita pozemku spočívá v opravdu krásném umístění. Z jedné strany pěkná zástavba nových domů a z druh...

Exklusivní st. pozemek, Ostrava - Krásné pole Exklusivní st. pozemek, Ostrava - Krásné pole Exklusivní st. pozemek, Ostrava - Krásné pole Exklusivní st. pozemek, Ostrava - Krásné pole Exklusivní st. pozemek, Ostrava - Krásné pole
Prodej | Pozemky a zahrady | Krásné Pole | 1 499 000 Kč
Mohlo by Vás ještě zajímat:
 

Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská

Byt v osobním vlastnictí o rozloze 69m2 s balkonem. Byt se nachází v nižší cihlové zástavbě, na ulici Slovanská v 1p/6. Dům je po celkové rekonstrukci, včetně výtahu a zateplení, dále plastová okna, c...

Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská Byt 3+1, Havířov, ul. Slovanská
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 1 280 000 Kč
 

Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy

Prodej dr. bytu o velikosti 3+1 s lodžií v Orlové - Lutyni. Slunný a čistý byt v původním, ale udržovaném stavu, vhodný k rekonstrukci dle Vašich představ a požadavků. Dům po celkové revitalizaci - no...

Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy Byt 3+1, Orlová - Lutyně, ul. F.S.Tůmy
Prodej | Byty 3+1, 3+kk | | 485 000 Kč
 

Byt 1+1, Ostrava - jih, ul. Čujkovova - 560 000 Kč

Nabízíme pěkný a útulný dr. byt v cihlové zástavbě v klidné části Zábřehu. V bytě je nová kuch. linka se sporákem, nová vestavná skříň na chodbě-v ceně je zánovní lednička a pračka. výměra 30 m2. Sprc...

Byt 1+1, Ostrava - jih, ul. Čujkovova - 560 000 Kč Byt 1+1, Ostrava - jih, ul. Čujkovova - 560 000 Kč Byt 1+1, Ostrava - jih, ul. Čujkovova - 560 000 Kč Byt 1+1, Ostrava - jih, ul. Čujkovova - 560 000 Kč Byt 1+1, Ostrava - jih, ul. Čujkovova - 560 000 Kč
Prodej | Byty 1+1, 1+kk | Ostrava | 560 000 Kč
 

RD 5+2, Horní Suchá - 1 990 000 Kč - Rezervace

Nabízíme RD v klidné části obce Horní Suchá. Dům je dvoupodlažní s prostornou půdou, s možností vytvoření krásné, vzdušné místnosti. Přízemí je částečně zrekonstruováno. Je zde ložnice, obývací pokoj,...

RD 5+2, Horní Suchá - 1 990 000 Kč - Rezervace RD 5+2, Horní Suchá - 1 990 000 Kč - Rezervace RD 5+2, Horní Suchá - 1 990 000 Kč - Rezervace RD 5+2, Horní Suchá - 1 990 000 Kč - Rezervace RD 5+2, Horní Suchá - 1 990 000 Kč - Rezervace RD 5+2, Horní Suchá - 1 990 000 Kč - Rezervace
Prodej | Rodinné domy a vily | Horní Suchá | 1 990 000 Kč
 

Pozemek stavební - Šenov - 3 620 m2

Prodej stavebního pozemku v Šenově v blízkosti lesa. Pozemek o rozloze 3 620m2 se nachází na ulici Petřvaldské. Možnost rozdělení na tři části. Elektřina a plyn na okraji pozemku, voda a kanalizace ta...

Pozemek stavební - Šenov - 3 620 m2 Pozemek stavební - Šenov - 3 620 m2 Pozemek stavební - Šenov - 3 620 m2 Pozemek stavební - Šenov - 3 620 m2 Pozemek stavební - Šenov - 3 620 m2
Prodej | Pozemky a zahrady | Šenov | 450 Kč / m2
 

Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2

Prodej hezkého stavebního pozemku v Dolních Domaslavicích, část Volovec, o výměře 1.094m2. Elektřina a voda i kanalizace je na hranici pozemku. Jedná se o místo v řídké zástavbě, velmi klidné místo. O...

Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2 Pozemek stavební - Dolní Domaslavice - 550 Kč / m2
Prodej | Pozemky a zahrady | Dolní Domaslavice | 550 Kč / m2
 

TOP Chatka se zahradou - Ostravice - 980 000 Kč

Prodej velmi zachovalé chatky s číslem evidenčním, se zahradou na krásném pozemku o velikosti 378 m2 (možnost i dokoupení sousední parcely 350 m2) v klidné části obce Ostravice na úpatí Beskyd. Součas...

Chatka se zahradou - Ostravice - 980 000 Kč Chatka se zahradou - Ostravice - 980 000 Kč Chatka se zahradou - Ostravice - 980 000 Kč Chatka se zahradou - Ostravice - 980 000 Kč Chatka se zahradou - Ostravice - 980 000 Kč
Prodej | Chaty a chalupy | Ostravice | 980 000 Kč
 

Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 11.05.2026, tato stránka byla vygenerována v 13:28:32. Vaše IP adresa je 216.73.216.182.
Další informace o serveru Reality Ostravsko najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist